WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras'' (12.4.2019)


Folter Records - 2019 - İtalya

Cehennem ordusu bu sefer de Whiskey Ritual için ayakta ! İtalyan,beş kişilik bu çılgın grup bize baştan sona çılgınlık,delilik ve vahşet dolu bir albüm patlaması sunuyor. 9 parçalık Black Metal Ultras albümü daha kapağa ilk bakışta “vahşet bizi çağırıyor!” şeklinde sesleniyor!

Riflerin düzenlenmesi ,davul ve gitar arasında oldukça uyumlu bir sound yakalanması ile hem hareketli hemde karanlık bir ton yaratmış. Akıcı ve oturaklı besteler ile birlikte vokalin sesi birleştiğinde bizlere Whiskey Ritual'in karartısının geçmesinde temel bir etken oluşturuyor.

Davullar'da Forgotten Tomb, Tulpa ve Domina Noctis’in bateristi Gianmarco Ross’ı görüyoruz. Lead gitar da ise yine eskiden Forgotten Tomb grubundan çalmış Dorian Bones yer alıyor. İçerisi yıldızlar geçidinin İtalyan versiyonu desek çok yanlış olmaz. 2008 yılında kurulmuş olan Whiskey Ritual bizlere İtalya'dan 4üncü albümleriyle seslendiler.Sizde black metal agresifliği ve karanlığı ile birlikte daha enerjik yapılı rockn roll&punk harmanıyla bütünleşen soundlardan hoşlanıyorsanız bu gruba kulak kabartmanız şiddetle tavsiyedir! Grubun yeni kayıtlarını ve konserlerini sabırsızlıkla bekliyor olacağız!

7,5/10


Yazar: Cerberus Hades

 
Dødsfall - ''Døden Skal Ikke Vente''   A Secret Revealed ''Sacrifices''   Nile ''Vile Nilotic Rites''   1349 ''The Infernal Pathway''   Tagraht ''Nihilistic Catharsis''   Grafvitnir ''Venenum Scorpions''   Horrocious ''Depleted Light and the Death of  Uniqueness''   Deserted Fear  ''Drowned by Humanity''   Mayhem ''Daemon''   Vltimas '' Something Wicked Marches In''   Visceral Disgorge ''Slithering Evisceration''   Thrashfire''Into the Armageddon''   Nihil Kaos / Djevelkult / Kyy ''Kult of Kaos Serpent''   Orbstruct ''Phobos Rising''   Sumgzeit - ''A Death of You''   Nunslaughter/Hatevömit Split   Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity''   Gorebringer - A Craving For Flesh   Misþyrming ''Algleymi''   Mgła ''Age of Excuse''   TIRAN ''Apocalyptic Tales''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions