ABATUAR/MORBID FUNERAL split (23.1.2019)


Viceral Vomit Records - 2019 - Panama / Kosta Rika

Ücra,küçük ülkelerden adeta gaddar,nefret dolu gruplar da çıkabileceğini gösteren Kosta Rika ve Panama'lı bu iki gaddar black/death metal grubundan bahsedeceğim. Albümü bizi kaosun,nefretin,öfkenin içine sürüklemek için hazırlamışlar.Yeraltı piyasasının gaddar iki grubu,yeni yılın ilk ayı geçmeden,tabiri caizse bizim beynimizi patlatmak için hazırladıkları bir "kaos" albümü yaratmış olmaları bizim için süper bir haber. Splitin kapağına baktığımda bu elemanların ne kadar gaddar olduğu kısmen belli oluyor gibi.

"Morbid Funeral" ,"Midnight Moon" ve "Worshipers of Evil (Live)" ile iki; Abatuar ise "Decapitacion Letrinal","Ordilas de Hierro Fundido" ile başlayıp kapanış şarkısı olan,"Acompañados A La Tumba" ile birlikte toplam üç şarkı sunmuş. İki grupta başarılı bir iş çıkartarak Ocak ayının gaddarlığını üstümüze çekmekten çekinmemesi sayesinde,kendileri ikinci kez ardarda dinlediğim bir albüm yaratmış oldu. Kimsenin yeni yılın ilk ayının geriye kalan günlerini,bu albümü dinlemeden bitirmemesini şiddetle,gaddarca tavsiye ediyorum.

6/10


Yazar: Cerberus Hades
  • Currently 3.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 3.6/5 (Toplam 16 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions