DESTROYER 666 ''Call of the Wild'' (23.1.2019)


Season Of Mist Records -2018 - İngiltere/Avustralya

Deströyer 666,Avustralya'lı Black/Thrash metal grubu, en son 2016 yılındaki “Wildfire” albümünün ardından, 2018 başlarında “Call of the Wild” EP’sini çıkardı.Açılışı 'Violence is Golden' şarkısıyla yapan Deströyer 666 kapanış şarkısını da 'Trialed by Fire' ile tamamlayan 4 parçalık bir EP ile karşımızda ve bizleri selamlıyor.

Deströyer 666 için tarzından ödün vermeyen bir grup diyebiliriz. Bundan önceki albümlerde kullandıkları gibi bu albümdede 'kurt' temasından vazgeçmeyerek bir çok kişinin tepkilerine rağmen duruşlarını bozmuyorlar. Başlangıç şarkısı “Violence of Golden” ile ruhumuza işleyen ve hemen ardından 'Stone by Stone','Call of the Wild' ile bizleri heyecanlandırmayı sürdüren D666, kapanış şarkısı 'Trialed by Fire' ile bu işi tamamlamış bir EP kayıdını ortaya koymuş.Bence bir çok kişinin rafında yer alacak bir eser ortaya sunmaları koleksiynları sevindireceğe benziyor. Özellikle Deströyer 666 severler için grubun ileri ki zamanlarda nasıl bir şeyler çıkaracaklarını merakla bekliyorum.

7/10


Yazar: Cerberus Hades
  • Currently 3.2/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 3.2/5 (Toplam 13 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions