DESTROYER 666 ''Call of the Wild'' (23.1.2019)


Season Of Mist Records -2018 - İngiltere/Avustralya

Deströyer 666,Avustralya'lı Black/Thrash metal grubu, en son 2016 yılındaki “Wildfire” albümünün ardından, 2018 başlarında “Call of the Wild” EP’sini çıkardı.Açılışı 'Violence is Golden' şarkısıyla yapan Deströyer 666 kapanış şarkısını da 'Trialed by Fire' ile tamamlayan 4 parçalık bir EP ile karşımızda ve bizleri selamlıyor.

Deströyer 666 için tarzından ödün vermeyen bir grup diyebiliriz. Bundan önceki albümlerde kullandıkları gibi bu albümdede 'kurt' temasından vazgeçmeyerek bir çok kişinin tepkilerine rağmen duruşlarını bozmuyorlar. Başlangıç şarkısı “Violence of Golden” ile ruhumuza işleyen ve hemen ardından 'Stone by Stone','Call of the Wild' ile bizleri heyecanlandırmayı sürdüren D666, kapanış şarkısı 'Trialed by Fire' ile bu işi tamamlamış bir EP kayıdını ortaya koymuş.Bence bir çok kişinin rafında yer alacak bir eser ortaya sunmaları koleksiynları sevindireceğe benziyor. Özellikle Deströyer 666 severler için grubun ileri ki zamanlarda nasıl bir şeyler çıkaracaklarını merakla bekliyorum.

7/10


Yazar: Cerberus Hades

 
A Secret Revealed ''Sacrifices''   Nile ''Vile Nilotic Rites''   1349 ''The Infernal Pathway''   Tagraht ''Nihilistic Catharsis''   Grafvitnir ''Venenum Scorpions''   Horrocious ''Depleted Light and the Death of  Uniqueness''   Deserted Fear  ''Drowned by Humanity''   Mayhem ''Daemon''   Vltimas '' Something Wicked Marches In''   Visceral Disgorge ''Slithering Evisceration''   Thrashfire''Into the Armageddon''   Nihil Kaos / Djevelkult / Kyy ''Kult of Kaos Serpent''   Orbstruct ''Phobos Rising''   Sumgzeit - ''A Death of You''   Nunslaughter/Hatevömit Split   Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity''   Gorebringer - A Craving For Flesh   Misþyrming ''Algleymi''   Mgła ''Age of Excuse''   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions