MORBID VOMIT''Return to the Crypts'' (22.6.2015)


Blasthead Records - 2015 - İsveç

Finli Morbid Vomit henüz bir albüm yayınlayamadı fakat bu tempo ve kalitede devam ederlerse bunun çok uzak bir ihtimal olmadığı aşikar, Morbid Vomit old school death metal çalıyor fakat Finli olmasına rağmen İsveç Death Metal'i havası feci şekilde riflerde hissediliyor.

Return to the Crypts grubun ilk demosu ve ilk ep'sinin yeniden kayıt ve mastering edilip piyasaya sürülmüş hali,dürüstçe ilk demolarını vs dinleme fırsatım olmadı,bana sadece bu ulaştı. Sanırım elime geçtiğinden beri abartısız en az 10-12 kere dinlemişimdir,bu tarzı çok seviyorum, agresif ve kaliteli. Açıkcası herşey yerli yerinde,sadece biraz hız eksik,orta tempo parçalar mevcut hani Dismember/Unleashed diyebilirim. Bu EP 'de Ghost BC'den Prime Mover isimli parçayıda coverlamışlar,aslında beklenmedik bir durum,saygı duymak gerek !

Bu derleme EP bize oldukça heyecan veren bir albümün habercisi olsun ve Morbid Vomit'ten gümbür gümbür bir albüm beklediğimizi iletmeden bu kritiği tamamlamış olmayalım.

8/10


Yazar: Cenk

 
Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity''   Gorebringer - A Craving For Flesh   Misþyrming ''Algleymi''   Mgła ''Age of Excuse''   Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions