MORBID VOMIT''Return to the Crypts'' (22.6.2015)


Blasthead Records - 2015 - İsveç

Finli Morbid Vomit henüz bir albüm yayınlayamadı fakat bu tempo ve kalitede devam ederlerse bunun çok uzak bir ihtimal olmadığı aşikar, Morbid Vomit old school death metal çalıyor fakat Finli olmasına rağmen İsveç Death Metal'i havası feci şekilde riflerde hissediliyor.

Return to the Crypts grubun ilk demosu ve ilk ep'sinin yeniden kayıt ve mastering edilip piyasaya sürülmüş hali,dürüstçe ilk demolarını vs dinleme fırsatım olmadı,bana sadece bu ulaştı. Sanırım elime geçtiğinden beri abartısız en az 10-12 kere dinlemişimdir,bu tarzı çok seviyorum, agresif ve kaliteli. Açıkcası herşey yerli yerinde,sadece biraz hız eksik,orta tempo parçalar mevcut hani Dismember/Unleashed diyebilirim. Bu EP 'de Ghost BC'den Prime Mover isimli parçayıda coverlamışlar,aslında beklenmedik bir durum,saygı duymak gerek !

Bu derleme EP bize oldukça heyecan veren bir albümün habercisi olsun ve Morbid Vomit'ten gümbür gümbür bir albüm beklediğimizi iletmeden bu kritiği tamamlamış olmayalım.

8/10


Yazar: Cenk

 
Dødsfall - ''Døden Skal Ikke Vente''   A Secret Revealed ''Sacrifices''   Nile ''Vile Nilotic Rites''   1349 ''The Infernal Pathway''   Tagraht ''Nihilistic Catharsis''   Grafvitnir ''Venenum Scorpions''   Horrocious ''Depleted Light and the Death of  Uniqueness''   Deserted Fear  ''Drowned by Humanity''   Mayhem ''Daemon''   Vltimas '' Something Wicked Marches In''   Visceral Disgorge ''Slithering Evisceration''   Thrashfire''Into the Armageddon''   Nihil Kaos / Djevelkult / Kyy ''Kult of Kaos Serpent''   Orbstruct ''Phobos Rising''   Sumgzeit - ''A Death of You''   Nunslaughter/Hatevömit Split   Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity''   Gorebringer - A Craving For Flesh   Misþyrming ''Algleymi''   Mgła ''Age of Excuse''   TIRAN ''Apocalyptic Tales''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions