CENTINEX ''Redeeming Filth'' (7.2.2015)


Agonia Records -2014 -İsveç

İsveç'in daha underground kalmış gruplarındandır Centinex. Ancak bir o kadar da saygı gören ve efsane albümlere imza atan. 8 albümden sonra 2006 yılında üzücü bir şekilde dağılma haberlerini almıştık. Ancak 2014 başında tekrar aktif olduğunu açıkladı Centinex. Tekrar birleştiler demiyorum çünkü ilk kadrolarından sadece Martin Schulman (bass) devam ediyor. Centinex sonrası katıksız İsveç Death Metali sundukları Demonical'dan da gitarist Sverker Widgren kadroya eklenmiş.
Albüm genel olarak florida sounduna göz kırpıyor ancak gitar tonları yine buram buram İsveç kokuyor. Favorim olan when bodies are deformed ile başlayan albüm 9 tane daha İsveç-Florida kırması şarkı ile devam ediyor.
Agonia Records' tan Kasım 2014'te yayınlanan albüm kapak tasarımı olarak da oldukça etkileyici. Grubun takipçilerinin edinmesi gereken güzel bir albüm.

7/10

Yazar: Cihan
  • Currently 2.3/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.3/5 (Toplam 313 oy)


 
FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''   ROTTING CHRIST ''The Heretics''   WISHDOOMDARK ''Blood of the Black God''   MEHOMETH ''Discretion''   FUNERARIUM''Black Coronation''   SWAMP TEMPLE ''The Blood Of Their Gods''   IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions