FORENSIC CLINIC ''Lovelorn'' (26.1.2015)


Kendi İmkanlarıyla - 2014 -Bosna Hersek

Bosna'dan elime geçen bir cd,ne zaman kendileri ile irtibata geçtiğimi inanın hatırlamıyorum. Mostar kentinden bizlere ulaştılar,romantik ve melodik öğeleri fazla olan progessive tabanlı death metal icra ediyorlar. Aslında ilk akla gelen OPETH fakat zaman zaman sert kısımları bana DEATH'i de anımsattı. Ne alaka diyebilirsiniz,ama o agresifliği hissettim,fakat genel olarak romantik kısımları daha fazla ve buda grubu OPETH'e yaklaştıran bir unsur olarak dikkatleri çekiyor. Fakat albümün sonlarına doğru yoğun bir thrash/heavy metal havası albümün havasını başlı başına değiştirmeye yetiyor.

Oldukça kaliteli bir albüm ,bence gelecek vaad ediyor. Immemorial,Leaves of the linden tree, gayet beğendiğim parçalar oldu.

7/10


Yazar: Cenk
  • Currently 2.4/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.4/5 (Toplam 345 oy)


 
ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions