MORBID INSULTER '' Funeral Mystism'' (26.1.2015)


I Hate Records - 2014- İsveç
Aslında toplama albümlere kritik yazmak konusunda zorluk çeken biriyim.Morbid Insulter,İsveç'in karanlık,şeytani ve saldırgan piyasasında çok fazla yer edinememiş ve dağılmış bir grup fakat I Hate Records daha önce yayınladıkları demo ve ep leri 2 CD olarak tekrardan editlenmiş halleriyle piyasaya sürdü ve bize de ulaştırdı.

Morbid Insulter klasik bir İsveç Black Metal grubu,bunu beste yapılarındaki kaliteli melodilerden hemen hissedebiliyorsunuz,fakat genele göre daha yer altı ,çiğ ve pislik bir müzikalitesi var.Bu gerçekten çok iyi!Grubu kısada tanıtacak olursak kirli soundlu thrash metal ile raw black metal i birleştirin,belki kafanızda yer etmesi için Nifelheim,Sarcofago,Bestial Warlust gibi örneklendirmeleri yapsak daha net bir fikir olacaktır. Kusmuklu bir vokal,blast giden davullar,karanlık atmosfer. Kirliliğin senfonisi... Fakat grubun aktif durumda olmaması beni üzüyor. Yer altında ölümün metalini savunan grupların devam etmiyor olması şarlatan grupların piyasada dönüp durmasına sebep oluyor.

8/10

Yazar: Cenk

 
Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity''   Gorebringer - A Craving For Flesh   Misþyrming ''Algleymi''   Mgła ''Age of Excuse''   Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions