LETHAL VICE ''Thrash Convertes'' (7.011.2014)


Susperia Records - 2014 - İspanya

Lethal Vice İspanya ,Vigo'dan bizleri selamlıyor,grubun ilk albümü 'Thrash Converters' Susperia Records etiketiyle piyasaya sürüldü.Albüm isminden de anlaşılacağı gibi grubumuz thrash metal çalıyor, fakat heavy metal tınıları daha fazla,en azından bana öyle geldi.

İspanyol gruplarda bu atari salonu kafası çok hakim sanırım daha önce bir kaç grubun albümünde ve klibinde atari salonu atmosferlerini görmüştüm sanırım Angelus Apertura idi ,yanlış anımsamıyor isem, Lethal Vice'de albümün giriş introsunu atari salonuna adamış "Insert Coin" ...

Albüm biraz hafif tempoda başlayıp ortalara doğru iyice enerji kazanıyor,davulun drum machine olduğundan şüphelenmesem kayıt için çok iyi diyebilirim,fakat davul tonları kulağa çok mekanik geliyor ,onun harici gitarlar,vokal bölümleri,bass eklemeleri gayet yerli yerinde... Vokal ince heavy speed metal tarzı "Overkill" ile örneklendirilebilir,beste yapısı da yer yer ilk dönem Metallica ile Overkill arasında gidip geliyor,yalan yok!

Diplomatic Immunity,Godless World,Operation Warehouse gerçekten albümün en iyi parçaları. Thrash metal severler,neredesiniz ? Bu grubu keşfetmeye ne dersiniz ?

7/10

Yazar: Cenk
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 369 oy)


 
ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions