BOOKAKEE ''Whorrific'' (11.03.2014)


Self Released Album -2013 - Kanada

Aslına bakarsanız Bookakee grubunun cdsi posta kutumda belirdiğinde grubun gerçekten leş gory bir grup olacağını düşünerek cd playerıma takmıştım fakat grup progressive death metal yapıyor. Tarz'ı oldukça sıkı,bana kalırsa bazı jazzy ve groovy bölümler hariç bildiğiniz brutal death metal kalıplarına sığabilecek bir brutaliteye sahipler.

İlk albümlerini kendi imkanları ile piyasaya sürdüler.Albüm bookleti gerçekten çok başarılı,grubun elemanları kapaktaki renklerde makyaj yapmışlar,fantastik olmuş. Bu beklenmedik bir performans,beni şaşırttı diyebilirim. Grup için şöyle bir özet geçebilirim,yer yer melodic death havası veren iniş çıkışlar ve scream vokaller var fakat albümün genel yapısı brutal death metal kalıplarına sığabilir. Sound olarak oldukça doyurucu ve bir o kadar da kaliteli bir prodüksiyon elde edilmiş.

7.5/10

Yazar: Cenk A
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 447 oy)


 
ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions