MASACHIST ''Scorned'' (15.11.2012)


Selfmadegod Records - 2012 - Polonya

Polonya'dan Masachist 2. albümleri olan Scorned ile bizleri selamlıyor. Grubun tarzı klasik death metal denebilir. Genel olarak orta tempo ve hızlı bölümlerden meydana geliyor, bu bana kimi zaman Morbid Angel, Vader gibi grupların havasını versede kimi zamanda doom/death denebilecek kısımlarıda içerdiğini red edemeyiz.

Sound olarak oldukça temiz ve modern bir yapıya sahip, hani herşey yerli yerinde denir ya, işte Masachist için bunu dememiz yanlış bir yorum olmayacak. Grubun tarzı aslında bana biraz klişe geldi. Fakat bu grubun kötü bir performans sergilediği anlamına gelmiyor, bu tarzda çok fazla grup var, ama yinede şu an izledikleri yol çok iyi gözüküyor.Daha iyi yerlere geleceklerine eminim.

7/10

Yazar: Cenk A.
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 582 oy)


 
Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions