PERISHING HUMANITY ''The Monument of Human Lies and Hypocrisy'' (29.10.2012)


Metal Scrap Records - 2012 - Ukrayna

Perishing Humanity Ukrayna'dan yeni bir grup ve bu da grubun ilk albümü. Son zamanlarda Ukrayna'dan bunun gibi bir çok grup duydum. Sanırım orada bu tarz konusunda bir patlama yaşanıyor.

Tüm enstrumanları kolayca duyabiliyorsunuz, özellikle kemik gibi bir bass gitar tonu var. Grubun tarzı brutal death metal ve hardcore karışımı. Sadece deathcore diyemiyorum çünkü başlı başına hardcore ve başlı başına brutal death metal olan kısımları var.

Grubun müziği, brutal, insafsız, aksak ve hızlı. Brutal death metal ve deathcore dinleyicisine tavsiye edebileceğim bir albüm.

9/10

Yazar: Goremented

 
Sumgzeit - ''A Death of You''   Nunslaughter/Hatevömit Split   A Secret Revealed ''Sacrifices''   Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity''   Gorebringer - A Craving For Flesh   Misþyrming ''Algleymi''   Mgła ''Age of Excuse''   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions