ALL I COULD BLEED ''Burying the Past'' (05.11.2011)


Darknagar Records - 2011 - Rusya

Yine Rusya'dan bir grup dinliyorum. All I Could Bleed 2004 yılında kurulmuş, bildiğim kadarı ile yıllarca piyasaya çıkardığı hiç bir ürünü yok. Grup ilk ürününü 2011 yılında tam süreli albüm olarak ortaya koymuş.

Tarz için bir çok yerde death metal denmiş, melodik death metal demek daha doğru olur. Klavye kullanılması ve scream vokal biraz melodik black metal havası vermiş, malum biz death metal dinleyicisi öyle pek alışık değiliz müziğimizde klavye duymaya.

Çok çok modern olmuş, hani beni bile aştıysa artık... Benim gibi hemen hemen her yeniliğe bir kulak veren birine bile fazla gelebiliyor sanırım bazen.

Müzikal açıdan cidden başarılı ve dinlenesi bir albüm ama tarz gözetenler için bir şey diyemeyeceğim, yine de her zaman bir kulak vermekte fayda var...

8/10

Yazar: Goremented

 
Sumgzeit - ''A Death of You''   Nunslaughter/Hatevömit Split   A Secret Revealed ''Sacrifices''   Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity''   Gorebringer - A Craving For Flesh   Misþyrming ''Algleymi''   Mgła ''Age of Excuse''   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions