ACHREN ''The Forgotten King'' (05.10.2011)


Ceol Dorchas Productions - 2011 - İskoçya

Site takipçileri bilir, bir süre önce DVD'sini kritiklemiştim grubun. Bir de röportajımız da oldu, orada grubun bass gitaristi John "DVD'de gördüğünüz şeyi albümde de duyacaksınız" demişti... Şimdi grubun ilk tam süreli albümünü dinliyor olmak keyif verici.

İnternet üzerinde yer alan DVD'den bir parça "Impaled" ile açılış yaptı albüm. Achren'den ilk bu parçayı dinlemiştim, ve John'un da dediği gibi aynı ruh albümde sürüyor. Aynı heyecanı tadıyorum şimdi.

Daha önce söylediğimiz gibi "Blood Metal" demiştik grubun tarzı için, yoğun bir thrash metal etkisi ve death/black metal.

Yine kaliteli bir prodüksiyon yapmış grup, parçalar ve hoparlörlerim sallıyor küçük odamı şu an. Aslında tüm thrash metal grupları bu kadar ateşli olsa keşke.

Achren'e ait bir şey daha arşivime dahil olduğundan mutluyum. Hiç durmadan, tavsiyeler şelale!

9/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 413 oy)


 
ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions