NECROPHAGIA ''Deathtrip 69'' (25.05.2011)


Season of Mist - 2011 - A.B.D.

10 muhteşem şarkı kanımca güzel bir dönüş olmuş onlar için , eskiye bakarsak artısından çok eksisi olan bir grup Necrophagia durduğu yerde sayan üretkenlik de dibe vurmuş olması da onları tanıtıcı bir etkendi.

Bu albüm onların bu imajını bir nebzede olsa almış götürmüş, ünlü Dövme tasarımcısı Jake Arnette tarafından tasarlanan albüm kapaklarını da pek beğendim hani ilk bakışta ortalama gibi görünse de iyice inceleyince Necrophagia için biçilmiş kaftan kanlı eğlenceli bir tasarım olmuş. Onların korku filmleri soundtrack tarzını bilmeyen yoktur şarkılarında da rastlıyoruz .

Beklenilenin üstünde bir albüm Necrophagia kendini tekrar etmeden çıtaları çifter beşer atlamış diğer bir artısı insanın korkusuyla yüzleşmesi 6 senelik bir aradan sonra ancak böyle bir albüm paklardı zaten bizi.

Değişiklik elbette mevcut albümde klavye desteği gözlerden kaçmıyor. Şarkıların hepsinin hikayeleri var tecavüzden kurt adamlara seri cinayetlere varana kadar tam bir film gibi. Uzun Uzun bekleyişlerin ardından bu albüm death metal sevenlere ilaç gibi gelecek.

8/10

Yazar: Montrose
  • Currently 2.4/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.4/5 (Toplam 499 oy)


 
HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions